Produkte > SD5 > SD52-100-R
SD52-100-R
eaton-sd52-shielded-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 10500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD52-100-R
Description: FIXED IND 10UH 1.11A 121.5 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 121.5mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.11A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.11 A.
Weitere Produktangebote SD52-100-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD52-100-R SD52-100-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd52-shielded-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.11A 121.5 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 121.5mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.11A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.11 A
Produkt ist nicht verfügbar
SD52-100-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_sd52_shielded_power_inductors_data_sheet-1608796.pdf Power Inductors - SMD 10uH 1.11A 0.1215ohms