SD6030-820-R Eaton - Electronics Division
eaton-sd6030-low-profile-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 81.6UH 800MA 463 MOHM
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD6030-820-R Eaton - Electronics Division
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 81.6uH; Ioper: 800mA; R: 343mΩ; ±30%; 6x6x3mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 81.6µH, Operating current: 0.8A, Resistance: 343mΩ, Tolerance: ±30%, Body dimensions: 6x6x3mm, Saturation current: 460mA, Operating temperature: -40...125°C.
Weitere Produktangebote SD6030-820-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD6030-820-R SD6030-820-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-sd6030-low-profile-shielded-drum-core-power--1608848.pdf Power Inductors - SMD 82uH 0.46A 343mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Inductor: wire; SMD; 81.6uH; Ioper: 800mA; R: 343mΩ; ±30%; 6x6x3mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 81.6µH
Operating current: 0.8A
Resistance: 343mΩ
Tolerance: ±30%
Body dimensions: 6x6x3mm
Saturation current: 460mA
Operating temperature: -40...125°C