Produkte > EATON > SD7030-681-R
SD7030-681-R
SD7030-681-R Eaton
eatonsd7030shieldeddrumcorepowerinductorsdatasheet.pdf
Hersteller: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 680uH 30% 100KHz Ferrite 0.28A 3.847Ohm DCR T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD7030-681-R Eaton
Description: FIXED IND 677.2UH 280MA 3.847OHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.847Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 210mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 677.2 µH, Current Rating (Amps): 280 mA.
Weitere Produktangebote SD7030-681-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD7030-681-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd7030-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 677.2UH 280MA 3.847OHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.847Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 210mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 677.2 µH
Current Rating (Amps): 280 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SD7030-681-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_DS_4330_SD7030_Series-473371.pdf Fixed Inductors 680uH 0.21A 3206mOhms