Produkte > COILTRONICS / EATON > SD8328-330-R
SD8328-330-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_DS_PM-4140_SD8328-474174.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 33uH 1.4A 120mOhms
auf Bestellung 1277 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD8328-330-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 33UH 1.45A 156MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 156mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.45 A.
Weitere Produktangebote SD8328-330-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD8328-330-R SD8328-330-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd8328-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 33UH 1.45A 156MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 156mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.45 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.45 A