Produkte > COILTRONICS / EATON > SD8328-470-R
SD8328-470-R
SD8328-470-R Coiltronics / Eaton
cooid00010_268-2263905.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 47uH 1.2A 150mOhms
auf Bestellung 541 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD8328-470-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 47UH 1.3A 194 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 194mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD8328-470-R SD8328-470-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd8328-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 47UH 1.3A 194 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 194mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A
auf Bestellung 1185 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 2560 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1.3 A