Produkte > COILTRONICS / EATON > SD8328-4R7-R
SD8328-4R7-R
SD8328-4R7-R Coiltronics / Eaton
cooid00010_268-2263905.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 4.7uH 3.6A 19mOhms
auf Bestellung 668 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD8328-4R7-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 4.7UH 4.5A 24.7MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24.7mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 4.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD8328-4R7-R SD8328-4R7-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd8328-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 4.5A 24.7MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24.7mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A
auf Bestellung 1139 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 4.5 A