SDC36.TCT
SDC36.TCT Semtech Corporation
lI8BPu6xBvryESPb8tOYb9Gvar8Z1rF60pRkN198RI0
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 33VWM 45VC SOT23-3
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 45pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (1.2/50µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V (Max)
Supplier Device Package: SOT-23-3
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 36V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 12000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDC36.TCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 33VWM 45VC SOT23-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 45pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4A (1.2/50µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V (Max), Supplier Device Package: SOT-23-3, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 36V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 45V, Power - Peak Pulse: 200W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDC36.TCT SDC36.TCT Hersteller : Semtech lI8BPu6xBvryESPb8tOYb9Gvar8Z1rF60pRkN198RI0 ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 300W 36V (DISCRETE)
auf Bestellung 10543 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 36V
Power - Peak Pulse: 200W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 7
SDC36.TCT Hersteller : Semtech lI8BPu6xBvryESPb8tOYb9Gvar8Z1rF60pRkN198RI0 SOT23/350W TVS 36V SDC36