Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCH1V5020-2R2M-R
SDCH1V5020-2R2M-R
SDCH1V5020-2R2M-R Eaton Electronics
eaton-sdch1v50-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1033-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 2.2 UH 30%
auf Bestellung 1855 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCH1V5020-2R2M-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 3A 45 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 45mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCH1V5020-2R2M-R SDCH1V5020-2R2M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdch1v50-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1033-en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 3A 45 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3 A
auf Bestellung 1818 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 42
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3 A