Produkte > BUSSMANN / EATON > SDCH1V5020-6R8M-R
SDCH1V5020-6R8M-R
SDCH1V5020-6R8M-R Bussmann / Eaton
eaton_sdch1v50_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326206.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD SDCH1V5020, 6.8nH, 2.2A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 3044 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCH1V5020-6R8M-R Bussmann / Eaton
Description: IND 6.8 UH 2.20A SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 98mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Weitere Produktangebote SDCH1V5020-6R8M-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCH1V5020-6R8M-R SDCH1V5020-6R8M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdch1v50-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1033-en.pdf Description: IND 6.8 UH 2.20A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 98mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A