SDCH1V6045-3R3M-R
SDCH1V6045-3R3M-R Eaton - Electronics Division
eaton-sdch1v60-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1034-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND 3.3 UH 8.50A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 26mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.5A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 4 A
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCH1V6045-3R3M-R Eaton - Electronics Division
Description: IND 3.3 UH 8.50A SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 26mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.5A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCH1V6045-3R3M-R SDCH1V6045-3R3M-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_sdch1v60_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326216.pdf Power Inductors - SMD SDCH1V6045, 3.3nH, 8.5A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 1853 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SDCH1V6045-3R3M-R SDCH1V6045-3R3M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdch1v60-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1034-en.pdf Description: IND 3.3 UH 8.50A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 4 A