Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCH1V8040-821M-R
SDCH1V8040-821M-R
SDCH1V8040-821M-R Eaton Electronics
eaton_sdch1v80_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326229.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD SDCH1V8040, 820nH, 0.45A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 992 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCH1V8040-821M-R Eaton Electronics
Description: IND 820 UH 0.45A SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.875Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 450mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 820 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCH1V8040-821M-R SDCH1V8040-821M-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_sdch1v80_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326229.pdf Power Inductors - SMD IND 22UH SMT 10*10*3
auf Bestellung 1227 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SDCH1V8040-821M-R SDCH1V8040-821M-R Hersteller : Eaton 0-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1035-en.pdf Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 820uH/426.4uH 20% 100KHz Ferrite 0.4A 2.875Ohm DCR 3131 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SDCH1V8040-821M-R SDCH1V8040-821M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdch1v80-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1035-en.pdf Description: IND 820 UH 0.45A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.875Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 450mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 400 mA