Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCHA1V5020-3R3R
SDCHA1V5020-3R3R
SDCHA1V5020-3R3R Eaton Electronics
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD IND SMD Power 3.3uH 2.8A 2 PADS SMT
auf Bestellung 2018 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCHA1V5020-3R3R Eaton Electronics
Description: IND SMD POWER 3.3UH 2.8A 2 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 51.6mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 66MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn), Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCHA1V5020-3R3R SDCHA1V5020-3R3R Hersteller : Coiltronics / Eaton Power Inductors - SMD IND SMD Power 3.3uH 2.8A 2 PADS SMT
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SDCHA1V5020-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division Description: IND SMD POWER 3.3UH 2.8A 2 PADS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 51.6mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 66MHz
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.5A
Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn)
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 2.8 A