SDCHA1V5020-3R3R Eaton Electronics
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCHA1V5020-3R3R Eaton Electronics
Description: IND SMD POWER 3.3UH 2.8A 2 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 51.6mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 66MHz, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.5A, Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn), Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 2.8 A.
Preis | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SDCHA1V5020-3R3R | Hersteller : Coiltronics / Eaton | Power Inductors - SMD IND SMD Power 3.3uH 2.8A 2 PADS SMT |
auf Bestellung 2500 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
| SDCHA1V5020-3R3-R | Hersteller : Eaton - Electronics Division |
Produkt ist nicht verfügbar |
Description: IND SMD POWER 3.3UH 2.8A 2 PADS Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Package / Case: Nonstandard Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Mounting Type: Surface Mount Shielding: Shielded Operating Temperature: -55°C ~ 125°C DC Resistance (DCR): 51.6mOhm Max Frequency - Self Resonant: 66MHz Ratings: AEC-Q200 Current - Saturation (Isat): 3.5A Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn) Inductance Frequency - Test: 100 kHz Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm) Inductance: 3.3 µH Current Rating (Amps): 2.8 A |