SDCL1V2512-R33N-R
SDCL1V2512-R33N-R Eaton - Electronics Division
eaton-sdcl1v25-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1030-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND 0.33 UH4.30A SMT
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 36mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 3 A
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCL1V2512-R33N-R Eaton - Electronics Division
Description: IND 0.33 UH4.30A SMT, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 36mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCL1V2512-R33N-R SDCL1V2512-R33N-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-sdcl1v25-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1030-en.pdf Power Inductors - SMD SDCL1V2512, 0.33nH, 4.3A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 7820 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
SDCL1V2512-R33N-R SDCL1V2512-R33N-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_sdcl1v25_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326226.pdf Power Inductors - SMD SDCL1V2512, 0.33nH, 4.3A, 2 PADS, SMT
Mindestbestellmenge: 7
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 3 A