Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCL1V3012-101M-R
SDCL1V3012-101M-R
SDCL1V3012-101M-R Eaton Electronics
eaton-sdcl1v30-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1031-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD SDCL1V3012, 100nH, 0.21A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 8444 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCL1V3012-101M-R Eaton Electronics
Description: IND 100 UH 0.15A SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 210mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Weitere Produktangebote SDCL1V3012-101M-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCL1V3012-101M-R SDCL1V3012-101M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdcl1v30-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1031-en.pdf Description: IND 100 UH 0.15A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.4Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 210mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 150 mA