SDCL1V3015-2R2M-R
SDCL1V3015-2R2M-R Eaton - Electronics Division
eaton-sdcl1v30-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1031-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND 2.2 UH 1.9A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 76mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
auf Bestellung 46000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCL1V3015-2R2M-R Eaton - Electronics Division
Description: IND 2.2 UH 1.9A SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 76mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCL1V3015-2R2M-R SDCL1V3015-2R2M-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_sdcl1v30_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326233.pdf Power Inductors - SMD 2.2 UH 20%
auf Bestellung 11068 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
SDCL1V3015-2R2M-R SDCL1V3015-2R2M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdcl1v30-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1031-en.pdf Description: IND 2.2 UH 1.9A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Mindestbestellmenge: 32
SDCL1V3015-2R2M-R SDCL1V3015-2R2M-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_sdcl1v30_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326233.pdf Fixed Inductors SDCL1V3015, 2.2nH, 1.9A, 2 PADS, SMT