Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCL1V3015-470M-R
SDCL1V3015-470M-R
SDCL1V3015-470M-R Eaton Electronics
eaton_sdcl1v30_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326233.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD SDCL1V3015, 47.0nH, 0.35A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 8520 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCL1V3015-470M-R Eaton Electronics
Description: IND 47 UH 0.35A SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Semi-Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.38Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 350mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCL1V3015-470M-R SDCL1V3015-470M-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_sdcl1v30_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326233.pdf Power Inductors - SMD SDCL1V3015, 47.0nH, 0.35A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 8560 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SDCL1V3015-470M-R SDCL1V3015-470M-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_sdcl1v30_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326233.pdf Power Inductors - SMD SDCL1V3015, 47.0nH, 0.35A, 2 PADS, SMT
Mindestbestellmenge: 5
SDCL1V3015-470M-R SDCL1V3015-470M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdcl1v30-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1031-en.pdf Description: IND 47 UH 0.35A SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.38Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 350mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Semi-Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 300 mA