Produkte > EATON ELECTRONICS > SDCL1V4018-150M-R
SDCL1V4018-150M-R
SDCL1V4018-150M-R Eaton Electronics
eaton-sdcl1v40-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1032-en.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD SDCL1V4018, 15.0nH, 0.95A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 2640 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCL1V4018-150M-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 15UH 900MA 311 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 311mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 950mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.
Weitere Produktangebote SDCL1V4018-150M-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
auf Bestellung 5400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
SDCL1V4018-150M-R SDCL1V4018-150M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdcl1v40-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1032-en.pdf Description: FIXED IND 15UH 900MA 311 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 311mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 950mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.073" (1.85mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Ferrite
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 900 mA