Produkte > BUSSMANN / EATON > SDCL1V4030-150M-R
SDCL1V4030-150M-R
SDCL1V4030-150M-R Bussmann / Eaton
eaton_sdcl1v40_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326222.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD SDCL1V4030, 15.0nH, 1.85A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 3445 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDCL1V4030-150M-R Bussmann / Eaton
Description: IND 15 UH 1.85A SMT, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 207mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.85A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDCL1V4030-150M-R SDCL1V4030-150M-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_sdcl1v40_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326222.pdf Power Inductors - SMD SDCL1V4030, 15.0nH, 1.85A, 2 PADS, SMT
auf Bestellung 3445 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SDCL1V4030-150M-R SDCL1V4030-150M-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton_sdcl1v40_semi_shielded_smt_power_inductor_da-2326222.pdf Power Inductors - SMD SDCL1V4030, 15.0nH, 1.85A, 2 PADS, SMT
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
SDCL1V4030-150M-R SDCL1V4030-150M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdcl1v40-semi-shielded-smt-power-inductor-data-sheet-elx1032-en.pdf Description: IND 15 UH 1.85A SMT
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 207mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.85A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A