Produkte > L-COM > SDG450XS
SDG450XS
SDG450XS L-com
SDG450XS_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: JACK SCR KIT .45""X.16""
Features: Hardware Included
Packaging: Bag
For Use With/Related Products: D-Sub Connectors
Thread Size: 4-40 Socket, 4-40 Screw
Accessory Type: Jackscrew Socket
Length - Below Head: 0.450" (11.43mm)
Length - Threaded Portion Below Head: 0.400" (10.16mm)
auf Bestellung 5343 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDG450XS L-com
Description: L-COM - SDG450XS - D-Sub-Schraubbolzen, SDG, 11.43 mm, 4-40 UNC-2A, tariffCode: 73181575, Gewindemaß - Imperial: 4-40 UNC-2A, Schraubenlänge: 11.43mm, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Gewindemaß - Metrisch: -, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: SDG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 291 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SDG450XS SDG450XS Hersteller : L-COM SDG250.pdf Description: L-COM - SDG450XS - D-Sub-Schraubbolzen, SDG, 11.43 mm, 4-40 UNC-2A
tariffCode: 73181575
Gewindemaß - Imperial: 4-40 UNC-2A
Schraubenlänge: 11.43mm