Produkte > SDH > SDH3812-101-R
SDH3812-101-R
SDH3812_Rev_Mar_2007.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 8300 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDH3812-101-R
Description: FIXED IND 100UH 250MA 3.65OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.65Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 280mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Weitere Produktangebote SDH3812-101-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDH3812-101-R Hersteller : Eaton - Electronics Division SDH3812_Rev_Mar_2007.pdf Description: FIXED IND 100UH 250MA 3.65OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.65Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 280mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SDH3812-101-R Hersteller : Eaton Electronics COOIS00304_1-2512093.pdf Power Inductors - SMD 100uH 0.28A 3.042ohms