Produkte > CUI > SDI24-24-UDC-P5R
SDI24-24-UDC-P5R CUI
sdi24-ud-1500492.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 24W 24V 1A C8 NA cable 2.1x5.5 RA
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI24-24-UDC-P5R CUI