Produkte > CUI INC. > SDI40-15-UD-P5
SDI40-15-UD-P5
SDI40-15-UD-P5 CUI Inc.
sdi40-ud.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 41W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.37" L x 2.05" W x 1.27" H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 60.2" (1.53m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus, GS, PSE
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.7A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 41 W
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI40-15-UD-P5 CUI Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 41W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.37" L x 2.05" W x 1.27" H (111.0mm x 52.0mm x 32.3mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 60.2" (1.53m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, GS, PSE, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.7A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 41 W.
Weitere Produktangebote SDI40-15-UD-P5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDI40-15-UD-P5 SDI40-15-UD-P5 Hersteller : CUI sdi40-ud-1312754.pdf Desktop AC Adapters 40.5W 15V 2.7A C8 CentPos 2.1plug