Produkte > CUI > SDI50-12-UD2-P6R
SDI50-12-UD2-P6R CUI
sdi50-ud-1313127.pdf
Hersteller: CUI
Desktop AC Adapters 12V 4.2A 2.5 rt cn + 50W C8 EU cord VI
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDI50-12-UD2-P6R CUI