Produkte > BEL / PARTNER STOCK > SDM36-12-U2-P5
SDM36-12-U2-P5 BEL / PARTNER STOCK
cui-sdm36-12-u2-p5.pdf
Hersteller: BEL / PARTNER STOCK
Description: BEL / PARTNER STOCK - SDM36-12-U2-P5 - EXTERNAL PLUGIN ADAPTOR DC-DC CONVERTERS
tariffCode: 85044095
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 384 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDM36-12-U2-P5 BEL / PARTNER STOCK
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Cord, Approval Agency: CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: Europe, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 36 W, Standard Number: C22.2 No. 60601-1; 55011 Class B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3.
Weitere Produktangebote SDM36-12-U2-P5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDM36-12-U2-P5 SDM36-12-U2-P5 Hersteller : CUI Inc. sdm36-u.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Input Type: Cord
Approval Agency: CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: Europe
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 36 W
Standard Number: C22.2 No. 60601-1; 55011 Class B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Produkt ist nicht verfügbar
SDM36-12-U2-P5 SDM36-12-U2-P5 Hersteller : CUI sdm36-u-1313774.pdf Desktop AC Adapters 36W 12V 3A Medical 2.1x5.5 C14 EU cable