Produkte > VIKING > SDN0530MT100
SDN0530MT100
SDN0530MT100 Viking
SDN0530 REV.A-160819.pdf
Hersteller: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.2A; R: 125mΩ; ±20%; 5.2x5.2x3mm
Type of inductor: wire
Operating temperature: -55...125°C
Inductance: 10µH
Body dimensions: 5.2x5.2x3mm; 5.2x5.4x3mm
Resistance: 0.125Ω
Operating current: 3.2A
Saturation current: 3.5A
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDN0530MT100 Viking
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.2A; R: 125mΩ; ±20%; 5.2x5.2x3mm, Type of inductor: wire, Operating temperature: -55...125°C, Inductance: 10µH, Body dimensions: 5.2x5.2x3mm; 5.2x5.4x3mm, Resistance: 0.125Ω, Operating current: 3.2A, Saturation current: 3.5A, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD.