Produkte > SUMIDA > SDQ25-1R0-R
SDQ25-1R0-R SUMIDA
eaton-sdq-dual-winding-shielded-drum-inductor-transformer-data-sheet.pdf
Hersteller: SUMIDA
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDQ25-1R0-R SUMIDA
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 970NH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height: 0.098" (2.50mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Series: 3.87 µH, Inductance - Connected In Parallel: 970 nH, Current Rating - Parallel: 3.15 A, Current Rating - Series: 1.58 A, Current Saturation - Parallel: 4.09 A, Current Saturation - Series: 2.05 A, DC Resistance (DCR) - Parallel: 25.2mOhm, DC Resistance (DCR) - Series: 100.7mOhm, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SDQ25-1R0-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Series: 3.87 µH
Inductance - Connected In Parallel: 970 nH
Current Rating - Parallel: 3.15 A
Current Rating - Series: 1.58 A
Current Saturation - Parallel: 4.09 A
Current Saturation - Series: 2.05 A
DC Resistance (DCR) - Parallel: 25.2mOhm
DC Resistance (DCR) - Series: 100.7mOhm
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Height: 0.098" (2.50mm)
Number of Coils: 2
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SDQ25-1R0-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_DS_4339_SDQ_Series-474590.pdf Fixed Inductors 1.0uH 4.09A 0.0252ohms