SDQ25-220-R
SDQ25-220-R Eaton - Electronics Division
eaton-sdq-dual-winding-shielded-drum-inductor-transformer-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Series: 89.89 µH
Inductance - Connected In Parallel: 22.47 µH
Current Rating - Parallel: 1.01 A
Current Rating - Series: 507 mA
Current Saturation - Parallel: 849 mA
Current Saturation - Series: 425 mA
DC Resistance (DCR) - Parallel: 243.1mOhm
DC Resistance (DCR) - Series: 972.4mOhm
auf Bestellung 14500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2900
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDQ25-220-R Eaton - Electronics Division
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height: 0.098" (2.50mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Series: 89.89 µH, Inductance - Connected In Parallel: 22.47 µH, Current Rating - Parallel: 1.01 A, Current Rating - Series: 507 mA, Current Saturation - Parallel: 849 mA, Current Saturation - Series: 425 mA, DC Resistance (DCR) - Parallel: 243.1mOhm, DC Resistance (DCR) - Series: 972.4mOhm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDQ25-220-R SDQ25-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdq-dual-winding-shielded-drum-inductor-transformer-data-sheet.pdf Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 22.47UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Height: 0.098" (2.50mm)
Number of Coils: 2
auf Bestellung 18328 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
SDQ25-220-R SDQ25-220-R Hersteller : Eaton al-winding-shielded-drum-inductor-transformer-data-sheet.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 22.47uH/89.89uH 20% 100KHz Ferrite 1.01A/0.507A 0.2431Ohm/0.9724Ohm DCR 2020 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SDQ25-220-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_DS_4339_SDQ_Series-474590.pdf Fixed Inductors 22uH 0.849A 0.2431ohms