Produkte > EATON > SDQ25-330-R
SDQ25-330-R
SDQ25-330-R Eaton
al-winding-shielded-drum-inductor-transformer-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 33.8uH/135.2uH 20% 100KHz Ferrite 0.812A/0.406A 0.3795Ohm/1.52Ohm DCR 2020 T/R
auf Bestellung 2900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2900
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDQ25-330-R Eaton
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height: 0.098" (2.50mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Series: 135.2 µH, Inductance - Connected In Parallel: 33.8 µH, Current Rating - Parallel: 812 mA, Current Rating - Series: 406 mA, Current Saturation - Parallel: 692 mA, Current Saturation - Series: 346 mA, DC Resistance (DCR) - Parallel: 379.5mOhm, DC Resistance (DCR) - Series: 1.52Ohm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDQ25-330-R SDQ25-330-R Hersteller : Eaton al-winding-shielded-drum-inductor-transformer-data-sheet.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 33.8uH/135.2uH 20% 100KHz Ferrite 0.812A/0.406A 0.3795Ohm/1.52Ohm DCR 2020 T/R
auf Bestellung 2900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2900
SDQ25-330-R SDQ25-330-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdq-dual-winding-shielded-drum-inductor-transformer-data-sheet.pdf Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 33.8UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Series: 135.2 µH
Inductance - Connected In Parallel: 33.8 µH
Current Rating - Parallel: 812 mA
Current Rating - Series: 406 mA
Current Saturation - Parallel: 692 mA
Current Saturation - Series: 346 mA
DC Resistance (DCR) - Parallel: 379.5mOhm
DC Resistance (DCR) - Series: 1.52Ohm
Mindestbestellmenge: 31
SDQ25-330-R SDQ25-330-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-sdq-dual-winding-shielded-drum-inductor-tran-1608785.pdf Coupled Inductors 33uH 0.692A 0.3795ohms
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Height: 0.098" (2.50mm)
Number of Coils: 2
Mindestbestellmenge: 4
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
Produkt ist nicht verfügbar