SDQ25-820-R EATON / PARTNER STOCK
coi-sdq25-820-r.pdf
Hersteller: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - SDQ25-820-R - COUPLED INDUCTORS 82UH 0.446A 0.74
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 2900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDQ25-820-R EATON / PARTNER STOCK
Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 81.61UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height: 0.098" (2.50mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Series: 326.4 µH, Inductance - Connected In Parallel: 81.61 µH, Current Rating - Parallel: 580 mA, Current Rating - Series: 290 mA, Current Saturation - Parallel: 446 mA, Current Saturation - Series: 223 mA, DC Resistance (DCR) - Parallel: 743.5mOhm, DC Resistance (DCR) - Series: 2.97Ohm.
Weitere Produktangebote SDQ25-820-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDQ25-820-R SDQ25-820-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sdq-dual-winding-shielded-drum-inductor-transformer-data-sheet.pdf Description: INDUCT ARRAY 2 COIL 81.61UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height: 0.098" (2.50mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Series: 326.4 µH
Inductance - Connected In Parallel: 81.61 µH
Current Rating - Parallel: 580 mA
Current Rating - Series: 290 mA
Current Saturation - Parallel: 446 mA
Current Saturation - Series: 223 mA
DC Resistance (DCR) - Parallel: 743.5mOhm
DC Resistance (DCR) - Series: 2.97Ohm
Produkt ist nicht verfügbar
SDQ25-820-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_DS_4339_SDQ_Series-474590.pdf Fixed Inductors 82uH 0.446A 0.7435ohms