Produkte > SANAN POWER SEMICONDUCTOR > SDS065J010D3-ISARH
SDS065J010D3-ISARH
SDS065J010D3-ISARH Sanan Power Semiconductor
SDS065J010D3-ISARH.pdf
Hersteller: Sanan Power Semiconductor
Description: DIODE SIL CARB 650V 29A TO2522L
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Zero Recovery Time > 500mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 0 ns
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Capacitance @ Vr, F: 556pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 29A
Supplier Device Package: TO-252-2L
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 650 V
auf Bestellung 290 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SDS065J010D3-ISARH Sanan Power Semiconductor
Description: DIODE SIL CARB 650V 29A TO2522L, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Zero Recovery Time > 500mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 0 ns, Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Capacitance @ Vr, F: 556pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 29A, Supplier Device Package: TO-252-2L, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 650 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 30 µA @ 650 V.
Weitere Produktangebote SDS065J010D3-ISARH
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SDS065J010D3-ISARH SDS065J010D3-ISARH Hersteller : Sanan Power Semiconductor SDS065J010D3-ISARH.pdf Description: DIODE SIL CARB 650V 29A TO2522L
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Produkt ist nicht verfügbar
SDS065J010D3-ISARH SDS065J010D3-ISARH Hersteller : Sanan Semiconductor SDS065J010D3_ISARH-3440087.pdf SiC Schottky Diodes 650V 10A, TO252-2L, Industrial Grade