SF100-505005
SF100-505005 Same Sky (Formerly CUI Devices)
sf100.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: THERM PAD 50MMX50MM 1 SHEET=32PC
Packaging: Sheet
Color: Blue
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 50.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF100-505005 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: THERM PAD 50MMX50MM 1 SHEET=32PC, Packaging: Sheet, Color: Blue, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 50.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 1.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF100-505005 SF100-505005 Hersteller : Same Sky sf100.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF100, silicone- based, 50x50x0.5 mm
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SF100-505005 SF100-505005 Hersteller : SAME SKY sf100.pdf Ultra Soft Thermal Pads
Produkt ist nicht verfügbar
SF100-505005 SF100-505005 Hersteller : CUI Devices sf100-1779085.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF100, silicone- based, 50x50x0.5 mm