Produkte > SUNON > SF11580AT-1082HSL.GN
SF11580AT-1082HSL.GN
SF11580AT-1082HSL.GN Sunon
SF11580AT_1082HSL.GN_A08002150G_00_0_Ref.pdf
Hersteller: Sunon
AC Fans Axial Fan, 80x80x25mm, 115VAC, 17/21CFM, 0.12/0.18"H2O, Sleeve, Wire
auf Bestellung 110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF11580AT-1082HSL.GN Sunon
Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 115VAC WIRE, Power (Watts): 11.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.573 lb (260.00 g), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF11580AT-1082HSL.GN SF11580AT-1082HSL.GN Hersteller : Sunon Fans (A08000530G-00)-1.pdf Description: FAN AXIAL 80X25.5MM 115VAC WIRE
Power (Watts): 11.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.573 lb (260.00 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 2503 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SF11580AT-1082HSL.GN Hersteller : Sunon (A08000530G-00)-1.pdf AC Fan Axial Sleeve Bearing 115V 17CFM/21CFM 29dB/33dB 80 X 80 X 25mm High Speed