Produkte > SUNON FANS > SF11592A-1092HBT
SF11592A-1092HBT
SF11592A-1092HBT Sunon Fans
SF11592A-1092HBT.pdf
Hersteller: Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 115VAC TERM
Power (Watts): 12.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2850 RPM
Air Flow: 37.0 CFM (1.04m³/min)
Width: 25.00mm
Weight: 0.613 lb (278.05 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF11592A-1092HBT Sunon Fans
Description: FAN AXIAL 92X25MM 115VAC TERM, Power (Watts): 12.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2850 RPM, Air Flow: 37.0 CFM (1.04m³/min), Width: 25.00mm, Weight: 0.613 lb (278.05 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 40.0dB(A), Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa), Part Status: Obsolete.