Produkte > SUNON > SF11592A-1092HST.GN
SF11592A-1092HST.GN
SF11592A-1092HST.GN Sunon
SF11592A_1092HST.GN_A09000370G_00_3.pdf
Hersteller: Sunon
AC Fans Axial Fan, 92x92x25mm, 115VAC, 29/36CFM, 0.12/0.18"H2O, Sleeve, Terminals
auf Bestellung 68 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF11592A-1092HST.GN Sunon
Description: FAN AXIAL 92X25MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 12.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H, Bearing Type: Sleeve, RPM: 2750 RPM, Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.617 lb (280.00 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.0dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF11592A-1092HST.GN SF11592A-1092HST.GN Hersteller : Sunon Fans SF11592A-1092HST.GN-A09000370G-00-3.pdf Description: FAN AXIAL 92X25MM 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 12.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 36.0 CFM (1.01m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.617 lb (280.00 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SF11592A-1092HST.GN Hersteller : Sunon SF11592A-1092HST.GN-A09000370G-00-3.pdf AC Fan Axial Sleeve Bearing 115V 30CFM/37CFM 37dB/40dB 91.5 X 91.5 X 25.5mm High Speed