Produkte > SUNON > SF11592A-1092MBT.GN
SF11592A-1092MBT.GN
SF11592A-1092MBT.GN Sunon
SF11592A_1092MBT.GN_A09000430G_00_3.pdf
Hersteller: Sunon
AC Fans Axial Fan, 92x92x25mm, 115VAC, 23/28CFM, 0.10/0.11"H2O, Ball, Terminals
auf Bestellung 11 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF11592A-1092MBT.GN Sunon
Description: FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC, Power (Watts): 6.00W, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2100 RPM, Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min), Width: 25.50mm, Weight: 0.617 lb (280.00 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 33.0dB(A), Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF11592A-1092MBT.GN Hersteller : Sunon (A09000430G-00)-3.pdf SF11592A-1092MBT.GN
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SF11592A-1092MBT.GN SF11592A-1092MBT.GN Hersteller : Sunon Fans (A09000430G-00)-3.pdf Description: FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC
Power (Watts): 6.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2100 RPM
Air Flow: 28.0 CFM (0.784m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.617 lb (280.00 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB(A)
Static Pressure: 0.110 in H2O (27.4 Pa)