Produkte > KYOCERA AVX > SF14-0915M5UUA1
SF14-0915M5UUA1
SF14-0915M5UUA1 KYOCERA AVX
SF_Type_DS.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FILTER SAW 915MHZ 5-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 26MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 915MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF14-0915M5UUA1 KYOCERA AVX
Description: FILTER SAW 915MHZ 5-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.8dB, Bandwidth: 26MHz, Applications: General Purpose, Frequency - Center: 915MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF14-0915M5UUA1 SF14-0915M5UUA1 Hersteller : KYOCERA AVX SF_Type_DS.pdf Description: FILTER SAW 915MHZ 5-SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.8dB
Bandwidth: 26MHz
Applications: General Purpose
Frequency - Center: 915MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 4849 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
SF14-0915M5UUA1 Hersteller : KYOCERA AVX KYOCERA_SAWFilters-3181714.pdf Signal Conditioning SAW FILTER 915MHz
auf Bestellung 168 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
SF14-0915M5UUA1 Hersteller : KYOCERA AVX Components sf14_sf16_short.pdf SAW Filter RF 915MHz 3dB 50Ohm SMD 5 Pin T/R