Produkte > KYOCERA AVX > SF14-1575F5UUA7
SF14-1575F5UUA7 KYOCERA AVX
KYOCERA_SAWFilters-3181714.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Signal Conditioning SAW FILTER 1575MHz
auf Bestellung 1413 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF14-1575F5UUA7 KYOCERA AVX
Description: FILTER SAW 1.57542GHZ 5-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 0.8dB, Bandwidth: 3MHz, Applications: GPS, Frequency - Center: 1.57542GHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Weitere Produktangebote SF14-1575F5UUA7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 0.8dB
Bandwidth: 3MHz
Applications: GPS
Frequency - Center: 1.57542GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)