Produkte > KYOCERA AVX > SF14-1582M5UUD1
SF14-1582M5UUD1
SF14-1582M5UUD1 KYOCERA AVX
SF14_Saw_Filters.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FILTER SAW 1.582GHZ 5-SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.4dB
Applications: GPS
Frequency - Center: 1.582GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
auf Bestellung 272 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF14-1582M5UUD1 KYOCERA AVX
Description: FILTER SAW 1.582GHZ 5-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.4dB, Applications: GPS, Frequency - Center: 1.582GHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF14-1582M5UUD1 Hersteller : KYOCERA AVX KYOCERA_SAWFilters-3181714.pdf Signal Conditioning SAW FILTER 1582MHz
auf Bestellung 4564 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
SF14-1582M5UUD1 SF14-1582M5UUD1 Hersteller : KYOCERA AVX SF14_Saw_Filters.pdf Description: FILTER SAW 1.582GHZ 5-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.4dB
Applications: GPS
Frequency - Center: 1.582GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)