Produkte > KYOCERA AVX > SF20-2595M3UUA1
SF20-2595M3UUA1 KYOCERA AVX
SF20-2595M3UUA1_DS.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: SIGNAL CONDITIONING, SAW FILTER,
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: Duplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.515GHz ~ 2.675GHz
High Band Attenuation (min / max dB): 42.00dB / 46.00dB
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Insertion Loss: 3.5dB
Applications: Base Station
Frequency - Center: 2.595GHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF20-2595M3UUA1 KYOCERA AVX
Description: SIGNAL CONDITIONING, SAW FILTER,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Type: Duplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.515GHz ~ 2.675GHz, High Band Attenuation (min / max dB): 42.00dB / 46.00dB, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Insertion Loss: 3.5dB, Applications: Base Station, Frequency - Center: 2.595GHz, Height (Max): 0.035" (0.90mm).
Weitere Produktangebote SF20-2595M3UUA1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: Duplexer
Insertion Loss: 3.5dB
Applications: Base Station
Frequency - Center: 2.595GHz
Height (Max): 0.035" (0.90mm)