Produkte > SUNON > SF23080AT2082HSL.GN
SF23080AT2082HSL.GN
SF23080AT2082HSL.GN SUNON
sf23080at2082hslgn(a08000540g-00)0.pdf Sunon AC Axial Fan & Blower.pdf
Hersteller: SUNON
Category: AC230V Fans
Description: Fan: AC; axial; 230VAC; 80x80x25mm; 28.9m3/h(±5%); 29dBA; slide
Type of fan: AC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: 80x80x25mm
Power consumption: 14W
Current rating: 70mA
Fan efficiency: 28.9m3/h (±5%)
Noise level: 29dBA
Kind of Bearing: slide
Rotational rate/speed: 2300rpm
Current and power consumption tolerance: ±15%
Frequency: 50Hz
Min. insulation resistance: 500MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: aluminium
Leads: leads x2
Lead length: 0.33m
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Static pressure: 3.05mm H2O
Wire size: 24AWG
auf Bestellung 212 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF23080AT2082HSL.GN SUNON
Category: AC230V Fans, Description: Fan: AC; axial; 230VAC; 80x80x25mm; 28.9m3/h(±5%); 29dBA; slide, Type of fan: AC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 230V AC, Fan dimensions: 80x80x25mm, Power consumption: 14W, Current rating: 70mA, Fan efficiency: 28.9m3/h (±5%), Noise level: 29dBA, Kind of Bearing: slide, Rotational rate/speed: 2300rpm, Current and power consumption tolerance: ±15%, Frequency: 50Hz, Min. insulation resistance: 500MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: aluminium, Leads: leads x2, Lead length: 0.33m, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Static pressure: 3.05mm H2O, Wire size: 24AWG.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 13.50W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 240VAC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Sleeve
RPM: 2750 RPM
Air Flow: 21.0 CFM (0.588m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.573 lb (260.00 g)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 33.0dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 1302 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SF23080AT-2082HSL.GN SF23080AT-2082HSL.GN Hersteller : Sunon SF23080AT_2082HSL.GN_A08002130G_00_0_Ref.pdf AC Fans Axial Fan, 80x80x25mm, 220-240VAC, 17/21CFM, 0.12/0.18"H2O, Sleeve, Wire
auf Bestellung 133 Stücke:
SF23080AT-2082HSL.GN Hersteller : Sunon SF23080AT-2082HSL.GN-A08002130G-00-0_Ref.pdf AC Fan Sleeve Bearing 220V/240V 0.07A 13.5W/14W 50Hz/60Hz 2300RPM/2750RPM 17CFM/21CFM 29dB/33dB Flange Mount
auf Bestellung 23 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
SF23080AT2082HSL.GN
Produktcode: 179839
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Gehäuse, Halter, Montage- und Installationselemente > Lüfter und Zubehör
Produkt ist nicht verfügbar
SF23080AT2082HSL.GN SF23080AT2082HSL.GN Hersteller : Sunon SF23080AT2082HS.pdf Вентилятор мережевий, U, В = 230, Розм., мм = 80 х 80 х 25, Fоберт, об/хв = 2 300, Р, Вт = 14, Р, м3/г = 28 ±10, Рів. шуму = 29 дБА, Тексп, °С = -10...70, Тип Uживл = змінна, Тип підш. = ковзання, Клас ізоляції: В, Номінальний струм: 70мА,... Група товар