Produkte > SUNON > SF23092A2092HBT.GN
SF23092A2092HBT.GN
SF23092A2092HBT.GN SUNON
Sunon AC Axial Fan & Blower.pdf sf23092a2092hbtgn(a09000450g-00)0.pdf
Hersteller: SUNON
Category: AC230V Fans
Description: Fan: AC; axial; 230VAC; 92x92x25mm; 51m3/h(±7%); 37dBA; ball
Type of fan: AC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 230V AC
Fan dimensions: 92x92x25mm
Power consumption: 14.5W
Current rating: 70mA
Fan efficiency: 51m3/h (±7%)
Noise level: 37dBA
Kind of Bearing: ball
Rotational rate/speed: 2350rpm
Frequency: 50Hz
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: aluminium
Leads: connectors
Operating temperature: -10...70°C
Static pressure: 3.3mm H2O
Current and power consumption tolerance: ±15%
Min. insulation resistance: 500MΩ
Flammability rating: UL94V-0
Leads dimensions: 2.8x0.3mm
auf Bestellung 4007 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF23092A2092HBT.GN SUNON
Category: AC230V Fans, Description: Fan: AC; axial; 230VAC; 92x92x25mm; 51m3/h(±7%); 37dBA; ball, Type of fan: AC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 230V AC, Fan dimensions: 92x92x25mm, Power consumption: 14.5W, Current rating: 70mA, Fan efficiency: 51m3/h (±7%), Noise level: 37dBA, Kind of Bearing: ball, Rotational rate/speed: 2350rpm, Frequency: 50Hz, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: aluminium, Leads: connectors, Operating temperature: -10...70°C, Static pressure: 3.3mm H2O, Current and power consumption tolerance: ±15%, Min. insulation resistance: 500MΩ, Flammability rating: UL94V-0, Leads dimensions: 2.8x0.3mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF23092A-2092HBT.GN SF23092A-2092HBT.GN Hersteller : Sunon SF23092A_2092HBT.GN_A09000840G_01_0_Ref.pdf AC Fans Axial Fan, 92x92x25mm, 220-240VAC, 30/37CFM, 0.13/0.19"H2O, Ball, Terminals
auf Bestellung 46 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 141 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Power (Watts): 14.00W
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 240VAC
Size / Dimension: Square - 91.5mm L x 91.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2850 RPM
Air Flow: 37.0 CFM (1.04m³/min)
Width: 25.50mm
Weight: 0.617 lb (280.00 g)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 40.0dB(A)
Static Pressure: 0.190 in H2O (47.3 Pa)