SF400-265005
SF400-265005 Same Sky (Formerly CUI Devices)
sf400.pdf
Hersteller: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: THERM PAD 26MMX50MM GRY 1SH=64PC
Packaging: Sheet
Color: Gray
Material: Silicone Elastomer
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 26.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 2.5W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF400-265005 Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: THERM PAD 26MMX50MM GRY 1SH=64PC, Packaging: Sheet, Color: Gray, Material: Silicone Elastomer, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 26.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 2.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SF400-265005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF400-265005 SF400-265005 Hersteller : SAME SKY sf400.pdf Thermally Conductive Gap Thermal Pads
auf Bestellung 57 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 57 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
SF400-265005 SF400-265005 Hersteller : CUI Devices sf400-1779087.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF400, silicone- based, 26.25x50x0.5 mm