Produkte > CUI DEVICES > SF400-505005
SF400-505005
SF400-505005 CUI Devices
sf400-1779087.pdf
Hersteller: CUI Devices
Thermal Interface Products Thermal interface material, SF400, silicone- based, 50x50x0.5 mm
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF400-505005 CUI Devices
Description: THERM PAD 50MMX50MM 1 SHEET=32PC, Packaging: Sheet, Color: Gray, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 50.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 2.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF400-505005 SF400-505005 Hersteller : Same Sky sf400.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF400, silicone- based, 50x50x0.5 mm
auf Bestellung 86 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Sheet
Color: Gray
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 50.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 2.5W/m-K