Produkte > SAME SKY > SF500-204005
SF500-204005
SF500-204005 SAME SKY
sf500.pdf
Hersteller: SAME SKY
Ultra Soft Thermal Pads
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF500-204005 SAME SKY
Description: THERM PAD 20MMX40MM BLUE, Packaging: Sheet, Color: Blue, Material: Silicone Elastomer, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 20.00mm x 40.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote SF500-204005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF500-204005 SF500-204005 Hersteller : CUI Devices sf500.pdf Description: THERM PAD 20MMX40MM BLUE
Packaging: Sheet
Color: Blue
Material: Silicone Elastomer
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 20.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
SF500-204005 SF500-204005 Hersteller : CUI Devices sf500-1779055.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF500, silicone- based, 20x40x0.5 mm
SF500-204005 SF500-204005 Hersteller : Same Sky sf500.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF500, silicone- based, 20x40x0.5 mm