Produkte > SAME SKY > SF500-414505
SF500-414505
SF500-414505 SAME SKY
sf500.pdf
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF500-414505 SAME SKY
Description: THERM PAD 41X45MM BLUE, Packaging: Sheet, Color: Blue, Material: Silicone Elastomer, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 41.00mm x 45.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote SF500-414505
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF500-414505 SF500-414505 Hersteller : CUI Devices sf500.pdf Description: THERM PAD 41X45MM BLUE
Material: Silicone Elastomer
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 41.00mm x 45.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
SF500-414505 SF500-414505 Hersteller : Same Sky sf500-3510642.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF500, silicone- based, 41.25x45x0.5 mm