Produkte > SAME SKY > SF500-505005
SF500-505005
SF500-505005 SAME SKY
sf500.pdf
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF500-505005 SAME SKY
Description: THERM PAD 50X50MM BLUE, Packaging: Sheet, Color: Blue, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 50.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 3.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote SF500-505005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF500-505005 SF500-505005 Hersteller : CUI Devices sf500.pdf Description: THERM PAD 50X50MM BLUE
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 50.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 3.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
SF500-505005 SF500-505005 Hersteller : CUI Devices sf500-1779055.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF500, silicone- based, 50x50x0.5 mm
SF500-505005 SF500-505005 Hersteller : Same Sky sf500.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF500, silicone- based, 50x50x0.5 mm