Produkte > SAME SKY > SF500G-204005
SF500G-204005
SF500G-204005 SAME SKY
sf500g.pdf
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF500G-204005 SAME SKY
Description: THERM PAD 20MMX40MM BLUE, Packaging: Sheet, Color: Blue, Material: Silicone Elastomer, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 20.00mm x 40.00mm, Thermal Conductivity: 3.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote SF500G-204005
Material: Silicone Elastomer
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 20.00mm x 40.00mm
Thermal Conductivity: 3.5W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
SF500G-204005 SF500G-204005 Hersteller : Same Sky sf500g.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF500G, silicone- based, 20x40x0.5 mm