Produkte > SAME SKY > SF500G-505005
SF500G-505005
SF500G-505005 SAME SKY
sf500g.pdf
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF500G-505005 SAME SKY
Description: THERM PAD 50X50MM BLUE, Packaging: Sheet, Color: Blue, Material: Silicone Elastomer, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 50.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 3.5W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote SF500G-505005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SF500G-505005 SF500G-505005 Hersteller : CUI Devices sf500g.pdf Description: THERM PAD 50X50MM BLUE
Material: Silicone Elastomer
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 50.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 3.5W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
SF500G-505005 SF500G-505005 Hersteller : Same Sky sf500g.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF500G, silicone- based, 50x50x0.5 mm