Produkte > SAME SKY > SF600-265005
SF600-265005
SF600-265005 SAME SKY
sf600.pdf
Hersteller: SAME SKY
Ultra Soft Thermal Pads
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SF600-265005 SAME SKY
Description: THERM PAD 26MMX50MM GRAY, Packaging: Sheet, Color: Gray, Material: Silicone Elastomer, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Outline: 26.00mm x 50.00mm, Thermal Conductivity: 5.0W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides.
Weitere Produktangebote SF600-265005
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Sheet
Color: Gray
Material: Silicone Elastomer
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Outline: 26.00mm x 50.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Produkt ist nicht verfügbar
SF600-265005 SF600-265005 Hersteller : CUI Devices sf600-1779245.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF600, silicone- based, 26.25x50x0.5 mm
SF600-265005 SF600-265005 Hersteller : Same Sky sf600.pdf Thermal Interface Products Thermal interface material, SF600, silicone- based, 26.25x50x0.5 mm